Înapoi la căutare

RAC ALPIN S.R.L.

ActivPlătitor TVA

RAC ALPIN S.R.L. are sediul în sat Cândeşti-Vale, Comuna Cândeşti, Dâmboviţa. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 609.570 lei și un profit net de 228.931 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50808550 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dâmbovița #3109CAEN 6190 #207

Date Generale

DenumireRAC ALPIN S.R.L.
CUI50808550
Nr. Reg. ComerțJ2024037202006
Adresă112, Sat Cândeşti-Vale, Comuna Cândeşti, Dâmboviţa
Cod CAEN principal6190
Coduri CAEN autorizate43216110612061306190
Data înregistrării01/11/2024 10:54:14
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CRISTEA FLORINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

610 K RON

vs 92,5 K RON

≈ 121 K €

Profit net (2025)

229 K RON

vs 72,2 K RON

≈ 45,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

229 K RON

vs 72,4 K RON

≈ 45,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
609.570
≈ 121 K €
228.931
≈ 45,4 K €
1
2024
92.540
≈ 18,6 K €
72.161
≈ 14,5 K €
2
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

37,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

5,12

Rotația activelor

2,16

Cifră de afaceri / angajat

610 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAC ALPIN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50808550. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAC ALPIN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAC ALPIN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAC ALPIN S.R.L., CUI 50808550, nr. Reg. Com. J2024037202006, sediu Sat Cândeşti-Vale, Comuna Cândeşti, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAC ALPIN S.R.L. în 2025?

RAC ALPIN S.R.L. (CUI 50808550) a avut o marjă de profit net de 37,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).