Înapoi la căutare

STOMDAS SRL

Activ

STOMDAS SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Bacău. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.033.455 lei și un profit net de 1.083.688 lei cu 11 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 5073674 · Sănătate financiară

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Bacău #1044CAEN 8623 #311

Date Generale

DenumireSTOMDAS SRL
CUI5073674
Nr. Reg. ComerțJ1993002044040
AdresăStr. MIORITEI, 13, Municipiul Bacău, Bacău
Cod CAEN principal8623
Coduri CAEN autorizate862286238691
Data înregistrării28/12/1993
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,85 mil. RON

vs 4,03 mil. RON

≈ 764 K €

Profit net (2025)

804 K RON

vs 1,08 mil. RON

≈ 160 K €

Capitaluri proprii (2025)

860 K RON

vs 1,14 mil. RON

≈ 171 K €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.849.412
≈ 764 K €
804.488
≈ 160 K €
10
2024
4.033.455
≈ 811 K €
1.083.688
≈ 218 K €
11
2023
2.328.687
≈ 471 K €
342.033
≈ 69,1 K €
9
2022
2.419.903
≈ 491 K €
346.860
≈ 70,3 K €
12
2021
3.219.504
≈ 654 K €
595.628
≈ 121 K €
20
2020
2.544.184
≈ 526 K €
454.897
≈ 94 K €
25
2019
3.507.549
≈ 739 K €
892.164
≈ 188 K €
26
2018
3.401.894
≈ 731 K €
793.054
≈ 170 K €
27
2017
3.601.358
≈ 788 K €
756.462
≈ 166 K €
26
2016
5.108.054
≈ 1,14 mil. €
1.258.940
≈ 280 K €
27
2015
4.882.675
≈ 1,1 mil. €
1.169.235
≈ 263 K €
25
2014
4.799.173
≈ 1,08 mil. €
1.078.900
≈ 243 K €
25
2013
4.028.194
≈ 912 K €
834.242
≈ 189 K €
23
2012
3.206.106
≈ 720 K €
551.881
≈ 124 K €
18

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

20,9%

Randament capital propriu (ROE)

93,6%

Lichiditate curentă

2,3

Rotația activelor

2,92

Cifră de afaceri / angajat

385 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STOMDAS SRL după CUI?

Cauți CUI 5073674. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STOMDAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STOMDAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STOMDAS SRL, CUI 5073674, nr. Reg. Com. J1993002044040, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STOMDAS SRL în 2025?

STOMDAS SRL (CUI 5073674) a avut o marjă de profit net de 20,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).