Înapoi la căutare

VLABY DENT S.R.L.

Activ

VLABY DENT S.R.L. are sediul în sat Voinești, comuna Lerești, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 369.343 lei și un profit net de 179.733 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50714090 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #8093CAEN 8623 #3781

Date Generale

DenumireVLABY DENT S.R.L.
CUI50714090
Nr. Reg. ComerțJ2024031868008
AdresăMARINEŞTI, 676A, Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş
Cod CAEN principal8623
Data înregistrării16/10/2024 10:49:40
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

369 K RON

vs 60,5 K RON

≈ 73,3 K €

Profit net (2025)

180 K RON

vs 42,6 K RON

≈ 35,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

180 K RON

vs 42,8 K RON

≈ 35,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
369.343
≈ 73,3 K €
179.733
≈ 35,7 K €
1
2024
60.530
≈ 12,2 K €
42.569
≈ 8,56 K €
1
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

48,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,13

Rotația activelor

0,94

Cifră de afaceri / angajat

369 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VLABY DENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50714090. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VLABY DENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VLABY DENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VLABY DENT S.R.L., CUI 50714090, nr. Reg. Com. J2024031868008, sediu Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VLABY DENT S.R.L. în 2025?

VLABY DENT S.R.L. (CUI 50714090) a avut o marjă de profit net de 48,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).