Înapoi la căutare

MĂSĂLAR TRANS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

MĂSĂLAR TRANS S.R.L. are sediul în Sânmihaiu Almaşului, județul Sălaj și desfășoară activități de transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 116.752 lei și un profit net de 18.555 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50708861 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sălaj #4419CAEN 4941 #27647

Date Generale

DenumireMĂSĂLAR TRANS S.R.L.
CUI50708861
Nr. Reg. ComerțJ2024031717001
Adresă120, Sat Sânmihaiu Almaşului, Comuna Sânmihaiu Almaşului, Sălaj
Cod CAEN principal4941
Data înregistrării16/10/2024 08:23:42
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

117 K RON

≈ 23,2 K €

Profit net (2025)

18,6 K RON

≈ 3,68 K €

Capitaluri proprii (2025)

18,8 K RON

≈ 3,72 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
116.752
≈ 23,2 K €
18.555
≈ 3,68 K €
1
2024Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 17 august 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

15,9%

Randament capital propriu (ROE)

98,9%

Lichiditate curentă

2,48

Rotația activelor

3,72

Cifră de afaceri / angajat

117 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2026-02-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MĂSĂLAR TRANS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50708861. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MĂSĂLAR TRANS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MĂSĂLAR TRANS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MĂSĂLAR TRANS S.R.L., CUI 50708861, nr. Reg. Com. J2024031717001, sediu Sat Sânmihaiu Almaşului, Comuna Sânmihaiu Almaşului, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MĂSĂLAR TRANS S.R.L. în 2025?

MĂSĂLAR TRANS S.R.L. (CUI 50708861) a avut o marjă de profit net de 15,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).