Înapoi la căutare

PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L. are sediul în municipiul Câmpulung, Argeș și are ca activitate principală codul CAEN 9329. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.430.763 lei și un profit net de 475.178 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50497101 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #3645CAEN 9329 #239

Date Generale

DenumirePROMOTOR STAR SPORTS S.R.L.
CUI50497101
Nr. Reg. ComerțJ2024019516004
AdresăCUZA VODĂ, 47, Municipiul Câmpulung, Argeş
Cod CAEN principal7311
Coduri CAEN autorizate731173129311931293199329
Data înregistrării02/09/2024 14:36:49
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,43 mil. RON

vs 227 K RON

≈ 284 K €

Profit net (2025)

475 K RON

vs 165 K RON

≈ 94,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

475 K RON

vs 165 K RON

≈ 94,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.430.763
≈ 284 K €
475.178
≈ 94,3 K €
1
2024
227.252
≈ 45,7 K €
164.554
≈ 33,1 K €
1
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

33,2%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,5

Rotația activelor

2,76

Cifră de afaceri / angajat

1,43 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50497101. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L., CUI 50497101, nr. Reg. Com. J2024019516004, sediu Municipiul Câmpulung, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L. în 2025?

PROMOTOR STAR SPORTS S.R.L. (CUI 50497101) a avut o marjă de profit net de 33,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).