Înapoi la căutare

CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L. are sediul în orașul Jibou, județul Sălaj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.225.100 lei și un profit net de 639.049 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50436422 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sălaj #1198CAEN 4120 #5112

Date Generale

DenumireCONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L.
CUI50436422
Nr. Reg. ComerțJ2024016439005
AdresăGAROAFELOR, 13, Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj
Cod CAEN principal4120
Data înregistrării13/08/2024 17:49:09
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CIURE IOANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,23 mil. RON

vs 995 K RON

≈ 243 K €

Profit net (2025)

639 K RON

vs 419 K RON

≈ 127 K €

Capitaluri proprii (2025)

639 K RON

vs 420 K RON

≈ 127 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.225.100
≈ 243 K €
639.049
≈ 127 K €
1
2024
995.422
≈ 200 K €
419.370
≈ 84,3 K €
1
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

52,2%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

13,48

Rotația activelor

1,78

Cifră de afaceri / angajat

1,23 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-08-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50436422. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L., CUI 50436422, nr. Reg. Com. J2024016439005, sediu Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L. în 2025?

CONSTRUCȚII ȘI PROIECTARE TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 50436422) a avut o marjă de profit net de 52,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).