Înapoi la căutare

STEF IT SERVICES S.R.L.

ActivPlătitor TVA

STEF IT SERVICES S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Surlari, Comuna Petrăchioaia, Ilfov. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 998.687 lei și un profit net de 632.071 lei cu 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50388171 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #9592CAEN 6210 #1394

Date Generale

DenumireSTEF IT SERVICES S.R.L.
CUI50388171
Nr. Reg. ComerțJ2024005244232
AdresăCOLCEAGULUI, 51B, Sat Surlari, Comuna Petrăchioaia, Ilfov
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării17/07/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ȘTEFAN FLORINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

999 K RON

vs 522 K RON

≈ 198 K €

Profit net (2025)

632 K RON

vs 455 K RON

≈ 125 K €

Capitaluri proprii (2025)

632 K RON

vs 455 K RON

≈ 126 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
998.687
≈ 198 K €
632.071
≈ 125 K €
1
2024
521.673
≈ 105 K €
455.271
≈ 91,5 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

63,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

30,21

Rotația activelor

1,53

Cifră de afaceri / angajat

999 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEF IT SERVICES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50388171. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEF IT SERVICES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEF IT SERVICES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STEF IT SERVICES S.R.L., CUI 50388171, nr. Reg. Com. J2024005244232, sediu Sat Surlari, Comuna Petrăchioaia, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEF IT SERVICES S.R.L. în 2025?

STEF IT SERVICES S.R.L. (CUI 50388171) a avut o marjă de profit net de 63,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).