Înapoi la căutare

IMPULSO CONSTRUX S.R.L.

ActivPlătitor TVA

IMPULSO CONSTRUX S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 484.960 lei și un profit net de 401.681 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50380550 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #10303CAEN 4120 #9079

Date Generale

DenumireIMPULSO CONSTRUX S.R.L.
CUI50380550
Nr. Reg. ComerțJ35/2812/2024
Adresă853, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Cod CAEN principal4120
Data înregistrării17/07/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

485 K RON

vs 196 K RON

≈ 96,3 K €

Profit net (2025)

402 K RON

vs 164 K RON

≈ 79,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

402 K RON

vs 164 K RON

≈ 79,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
484.960
≈ 96,3 K €
401.681
≈ 79,7 K €
1
2024
195.877
≈ 39,4 K €
164.067
≈ 33 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

82,8%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

5,84

Rotația activelor

1

Cifră de afaceri / angajat

485 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-10-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMPULSO CONSTRUX S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50380550. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMPULSO CONSTRUX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMPULSO CONSTRUX S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IMPULSO CONSTRUX S.R.L., CUI 50380550, nr. Reg. Com. J35/2812/2024, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMPULSO CONSTRUX S.R.L. în 2025?

IMPULSO CONSTRUX S.R.L. (CUI 50380550) a avut o marjă de profit net de 82,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).