Înapoi la căutare

DERMASYSTEM S.R.L.

ActivPlătitor TVA

DERMASYSTEM S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în satul Valea Voievozilor, comuna Răzvad, județul Dâmbovița. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 653.893 lei și un profit net de 506.665 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50348223 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Dâmbovița #2969CAEN 9604 #83

Date Generale

DenumireDERMASYSTEM S.R.L.
CUI50348223
Nr. Reg. ComerțJ15/973/2024
AdresăLivada cu Pruni, 36, Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa
Cod CAEN principal9604
Coduri CAEN autorizate47759604
Data înregistrării10/07/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ROŞCA EUSEBIUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

654K RON

vs 225K RON

≈ 130K €

Profit net (2025)

507K RON

vs 178K RON

≈ 101K €

Capitaluri proprii (2025)

507K RON

vs 178K RON

≈ 101K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
653.893
≈ 130K €
506.665
≈ 101K €
1
2024
225.414
≈ 45K €
178.036
≈ 36K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

77,5%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

37,24

Rotația activelor

1,26

Cifră de afaceri / angajat

654K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2026-04-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMASYSTEM S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50348223. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMASYSTEM S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMASYSTEM S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DERMASYSTEM S.R.L., CUI 50348223, nr. Reg. Com. J15/973/2024, sediu Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMASYSTEM S.R.L. în 2025?

DERMASYSTEM S.R.L. (CUI 50348223) a avut o marjă de profit net de 77,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).