Înapoi la căutare

VADER TECH S.R.L.

ActivPlătitor TVA

VADER TECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în sat Florești, comuna Florești, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 495.691 lei și un profit net de 364.785 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50283043 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #12341CAEN 6210 #2697

Date Generale

DenumireVADER TECH S.R.L.
CUI50283043
Nr. Reg. ComerțJ2024002951122
AdresăMARGARETELOR, 9C, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării26/06/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CORUȚIU SIMONAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

496 K RON

vs 349 K RON

≈ 98,4 K €

Profit net (2025)

365 K RON

vs 290 K RON

≈ 72,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

365 K RON

vs 290 K RON

≈ 72,5 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
495.691
≈ 98,4 K €
364.785
≈ 72,4 K €
2
2024
349.300
≈ 70,2 K €
289.787
≈ 58,3 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

73,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

11,19

Rotația activelor

1,24

Cifră de afaceri / angajat

248 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VADER TECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50283043. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VADER TECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VADER TECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VADER TECH S.R.L., CUI 50283043, nr. Reg. Com. J2024002951122, sediu Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VADER TECH S.R.L. în 2025?

VADER TECH S.R.L. (CUI 50283043) a avut o marjă de profit net de 73,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).