Înapoi la căutare

IRMRC EVENTS S.R.L.

Activ

IRMRC EVENTS S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 291.857 lei și un profit net de 111.667 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50271294 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #18506CAEN 8230 #642

Date Generale

DenumireIRMRC EVENTS S.R.L.
CUI50271294
Nr. Reg. ComerțJ12/2916/2024
AdresăCaisului, 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal8230
Data înregistrării21/06/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
VASI EMILIANadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

292 K RON

vs 255 K RON

≈ 57,9 K €

Profit net (2025)

112 K RON

vs 184 K RON

≈ 22,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

112 K RON

vs 184 K RON

≈ 22,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
291.857
≈ 57,9 K €
111.667
≈ 22,2 K €
1
2024
254.736
≈ 51,2 K €
184.086
≈ 37 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

38,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

15,33

Rotația activelor

2,44

Cifră de afaceri / angajat

292 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma IRMRC EVENTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50271294. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IRMRC EVENTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IRMRC EVENTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IRMRC EVENTS S.R.L., CUI 50271294, nr. Reg. Com. J12/2916/2024, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IRMRC EVENTS S.R.L. în 2025?

IRMRC EVENTS S.R.L. (CUI 50271294) a avut o marjă de profit net de 38,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).