Înapoi la căutare

MCV EQUIPTECH S.R.L.

ActivPlătitor TVA

MCV EQUIPTECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în sat Florești, comuna Florești, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 610.955 lei și un profit net de 433.005 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 50201990 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #10973CAEN 4619 #1961

Date Generale

DenumireMCV EQUIPTECH S.R.L.
CUI50201990
Nr. Reg. ComerțJ2024002692124
AdresăLacului, 2A, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
Cod CAEN principal4619
Coduri CAEN autorizate461947814782
Data înregistrării07/06/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MIC CIPRIAN-VASILEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

611 K RON

vs 297 K RON

≈ 121 K €

Profit net (2025)

433 K RON

vs 233 K RON

≈ 85,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

433 K RON

vs 233 K RON

≈ 86 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
610.955
≈ 121 K €
433.005
≈ 85,9 K €
1
2024
296.825
≈ 59,7 K €
233.461
≈ 46,9 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

70,9%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

8,86

Rotația activelor

1,25

Cifră de afaceri / angajat

611 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-06-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MCV EQUIPTECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50201990. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MCV EQUIPTECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MCV EQUIPTECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MCV EQUIPTECH S.R.L., CUI 50201990, nr. Reg. Com. J2024002692124, sediu Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MCV EQUIPTECH S.R.L. în 2025?

MCV EQUIPTECH S.R.L. (CUI 50201990) a avut o marjă de profit net de 70,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).