Înapoi la căutare

MVC INNOVATIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

MVC INNOVATIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Sâncraiu de Mureş, județul Mureș. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 615.532 lei și un profit net de 503.157 lei cu un număr de 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 49616608 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #4815CAEN 6210 #2201

Date Generale

DenumireMVC INNOVATIONS S.R.L.
CUI49616608
Nr. Reg. ComerțJ2024000299260
AdresăRĂSĂRITULUI, 6F, Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate582158296210622062906310
Data înregistrării19/02/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MORAR ANDREI-BOGDANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

616K RON

vs 486K RON

≈ 122K €

Profit net (2025)

503K RON

vs 427K RON

≈ 100K €

Capitaluri proprii (2025)

503K RON

vs 427K RON

≈ 100K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
615.532
≈ 122K €
503.157
≈ 100K €
1
2024
485.661
≈ 98K €
426.614
≈ 86K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

81,7%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

17,81

Rotația activelor

1,16

Cifră de afaceri / angajat

616K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-02-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MVC INNOVATIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49616608. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MVC INNOVATIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MVC INNOVATIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MVC INNOVATIONS S.R.L., CUI 49616608, nr. Reg. Com. J2024000299260, sediu Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MVC INNOVATIONS S.R.L. în 2025?

MVC INNOVATIONS S.R.L. (CUI 49616608) a avut o marjă de profit net de 81,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).