Înapoi la căutare

METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L.

ActivPlătitor TVA

METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în satul Grebănu, județul Buzău. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 419.412 lei și un profit net de 166.844 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 49476440 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Buzău #3770CAEN 7490 #711

Date Generale

DenumireMETALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L.
CUI49476440
Nr. Reg. ComerțJ10/99/2024
AdresăPRINCIPALĂ, 170, Sat Grebănu, Comuna Grebănu, Buzău
Cod CAEN principal7490
Coduri CAEN autorizate46187490
Data înregistrării26/01/2024
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

419 K RON

vs 280 K RON

≈ 83,2 K €

Profit net (2025)

167 K RON

vs 176 K RON

≈ 33,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

167 K RON

vs 176 K RON

≈ 33,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
419.412
≈ 83,2 K €
166.844
≈ 33,1 K €
1
2024
279.637
≈ 56,2 K €
176.110
≈ 35,4 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

39,8%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

2,01

Rotația activelor

1,26

Cifră de afaceri / angajat

419 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-01-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49476440. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L., CUI 49476440, nr. Reg. Com. J10/99/2024, sediu Sat Grebănu, Comuna Grebănu, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L. în 2025?

METALLCHEMIE ENGIROTECH S.R.L. (CUI 49476440) a avut o marjă de profit net de 39,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).