Înapoi la căutare

FULL BEANS SOFT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

FULL BEANS SOFT S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 430.200 lei și un profit net de 321.391 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 49397419 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #11163CAEN 6201 #5041

Date Generale

DenumireFULL BEANS SOFT S.R.L.
CUI49397419
Nr. Reg. ComerțJ35/122/2024
AdresăVIORELELOR, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal6201
Coduri CAEN autorizate6201620262036209
Data înregistrării12/01/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BLAGA RĂZVAN-PAULadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

430 K RON

vs 214 K RON

≈ 85,4 K €

Profit net (2025)

321 K RON

vs 138 K RON

≈ 63,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

321 K RON

vs 138 K RON

≈ 63,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
430.200
≈ 85,4 K €
321.391
≈ 63,8 K €
1
2024
213.744
≈ 43 K €
137.790
≈ 27,7 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

74,7%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

13,07

Rotația activelor

1,24

Cifră de afaceri / angajat

430 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FULL BEANS SOFT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49397419. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FULL BEANS SOFT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FULL BEANS SOFT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FULL BEANS SOFT S.R.L., CUI 49397419, nr. Reg. Com. J35/122/2024, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FULL BEANS SOFT S.R.L. în 2025?

FULL BEANS SOFT S.R.L. (CUI 49397419) a avut o marjă de profit net de 74,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).