Înapoi la căutare

KIT VISION S.R.L.

ActivPlătitor TVA

KIT VISION S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Sat Cămin, Comuna Cămin, Satu Mare. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 357.613 lei cu un profit net de 301.059 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 49328117 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Satu Mare #3863CAEN 6201 #6342

Date Generale

DenumireKIT VISION S.R.L.
CUI49328117
Nr. Reg. ComerțJ2023001125303
AdresăCĂMIN, 328, Sat Cămin, Comuna Cămin, Satu Mare
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate62106290
Data înregistrării21/12/2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Carei
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BALOGH SZABOLCSadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

364 K RON

vs 358 K RON

≈ 72,2 K €

Profit net (2025)

283 K RON

vs 301 K RON

≈ 56,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

283 K RON

vs 301 K RON

≈ 56,2 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
363.819
≈ 72,2 K €
282.942
≈ 56,2 K €
0
2024
357.613
≈ 71,9 K €
301.059
≈ 60,5 K €
0
2023
0
≈ 0 €
-398
≈ -80,5 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 8 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

77,8%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

3,65

Rotația activelor

0,94

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma KIT VISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49328117. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KIT VISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru KIT VISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea KIT VISION S.R.L., CUI 49328117, nr. Reg. Com. J2023001125303, sediu Sat Cămin, Comuna Cămin, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are KIT VISION S.R.L. în 2025?

KIT VISION S.R.L. (CUI 49328117) a avut o marjă de profit net de 77,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).