Înapoi la căutare

RESOLECT SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

RESOLECT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 1.105.500 lei și profitul net a fost de 923.685 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 49029794 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #8619CAEN 6210 #1206

Date Generale

DenumireRESOLECT SOLUTIONS S.R.L.
CUI49029794
Nr. Reg. ComerțJ2023007195238
AdresăPLATANULUI, 10, Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate58296201620262036209631163126399
Data înregistrării30/10/2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1.2M RON

vs 1.1M RON

≈ 235K €

Profit net (2025)

989K RON

vs 924K RON

≈ 196K €

Capitaluri proprii (2025)

989K RON

vs 924K RON

≈ 196K €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.185.000
≈ 235K €
989.135
≈ 196K €
—
2024
1.105.500
≈ 222K €
923.685
≈ 186K €
0
2023
150.000
≈ 30K €
142.297
≈ 29K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

83,5%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

21,51

Rotația activelor

1,14

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOLECT SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49029794. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOLECT SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOLECT SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESOLECT SOLUTIONS S.R.L., CUI 49029794, nr. Reg. Com. J2023007195238, sediu Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOLECT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

RESOLECT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49029794) a avut o marjă de profit net de 83,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).