Înapoi la căutare

MARLUC MANAGEMENT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

MARLUC MANAGEMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Păulești, județul Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 202.148 lei și un profit net de 110.676 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 48561059 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #11676CAEN 8299 #4075

Date Generale

DenumireMARLUC MANAGEMENT S.R.L.
CUI48561059
Nr. Reg. ComerțJ2023001706296
AdresăMăcrişului, 7, Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova
Cod CAEN principal8299
Data înregistrării31.07.2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

225 K RON

vs 202 K RON

≈ 44,6 K €

Profit net (2025)

11,3 K RON

vs 111 K RON

≈ 2,23 K €

Capitaluri proprii (2025)

42,8 K RON

vs 111 K RON

≈ 8,49 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
224.559
≈ 44,6 K €
11.253
≈ 2,23 K €
1
2024
202.148
≈ 40,6 K €
110.676
≈ 22,2 K €
1
2023
55.992
≈ 11,3 K €
34.199
≈ 6,91 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

5%

Randament capital propriu (ROE)

26,3%

Lichiditate curentă

0,14

Rotația activelor

1,52

Cifră de afaceri / angajat

225 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-07-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARLUC MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48561059. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARLUC MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARLUC MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARLUC MANAGEMENT S.R.L., CUI 48561059, nr. Reg. Com. J2023001706296, sediu Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARLUC MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

MARLUC MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48561059) a avut o marjă de profit net de 5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).