Înapoi la căutare

CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Chinteni, județul Cluj. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 995.103 lei și un profit net de 678.115 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 48403300 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #8074CAEN 6201 #1514

Date Generale

DenumireCANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.
CUI48403300
Nr. Reg. ComerțJ12/2778/2023
AdresăSiretului, 1, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Cod CAEN principal6201
Coduri CAEN autorizate58296201620262036209631163126399
Data înregistrării28/06/2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

995K RON

vs 576K RON

≈ 198K €

Profit net (2025)

678K RON

vs 385K RON

≈ 135K €

Capitaluri proprii (2025)

678K RON

vs 385K RON

≈ 135K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
995.103
≈ 198K €
678.115
≈ 135K €
1
2024
576.252
≈ 116K €
385.117
≈ 77K €
1
2023
296.858
≈ 60K €
229.707
≈ 46K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

68,1%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

12,92

Rotația activelor

1,37

Cifră de afaceri / angajat

995K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48403300. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L., CUI 48403300, nr. Reg. Com. J12/2778/2023, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 48403300) a avut o marjă de profit net de 68,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).