Înapoi la căutare

SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Comuna Tunari, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.633.281 lei și un profit net de 740.514 lei cu 4 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 47279450 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #6992CAEN 8292 #87

Date Generale

DenumireSECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L.
CUI47279450
Nr. Reg. ComerțJ2022008332231
AdresăPARIS, 3F, Comuna Tunari, Ilfov
Cod CAEN principal8292
Coduri CAEN autorizate79908292
Data înregistrării07/12/2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,63 mil. RON

vs 1,41 mil. RON

≈ 324 K €

Profit net (2025)

741 K RON

vs 877 K RON

≈ 147 K €

Capitaluri proprii (2025)

741 K RON

vs 877 K RON

≈ 147 K €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.633.281
≈ 324 K €
740.514
≈ 147 K €
4
2024
1.413.029
≈ 284 K €
876.534
≈ 176 K €
3
2023
1.574.578
≈ 318 K €
1.174.417
≈ 237 K €
3
2022
90.685
≈ 18,4 K €
73.608
≈ 14,9 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

45,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

0,7

Rotația activelor

0,93

Cifră de afaceri / angajat

408 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47279450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L., CUI 47279450, nr. Reg. Com. J2022008332231, sediu Comuna Tunari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L. în 2025?

SECURE MANAGEMENT OPERATIONS S.R.L. (CUI 47279450) a avut o marjă de profit net de 45,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).