Înapoi la căutare

AETIS SOLUTION S.R.L.

Activ

AETIS SOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Sat Lunca, Comuna Valea Lungă, Alba. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 277.481 lei, profitul net este de 175.412 lei și numărul angajaților este de 2.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 46893663 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Alba #4934CAEN 8299 #3645

Date Generale

DenumireAETIS SOLUTION S.R.L.
CUI46893663
Nr. Reg. ComerțJ2022001423011
Adresă6, Sat Lunca, Comuna Valea Lungă, Alba
Cod CAEN principal8299
Data înregistrării23/09/2022
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Blaj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NACIU ANDREEAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

277 K RON

vs 251 K RON

≈ 55,1 K €

Profit net (2025)

175 K RON

vs 179 K RON

≈ 34,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

175 K RON

vs 179 K RON

≈ 34,8 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
277.481
≈ 55,1 K €
175.412
≈ 34,8 K €
2
2024
250.728
≈ 50,4 K €
178.917
≈ 36 K €
2
2023
188.865
≈ 38,2 K €
138.027
≈ 27,9 K €
1
2022
27.395
≈ 5,56 K €
20.102
≈ 4,08 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

63,2%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

7

Rotația activelor

1,36

Cifră de afaceri / angajat

139 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma AETIS SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46893663. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AETIS SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AETIS SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea AETIS SOLUTION S.R.L., CUI 46893663, nr. Reg. Com. J2022001423011, sediu Sat Lunca, Comuna Valea Lungă, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AETIS SOLUTION S.R.L. în 2025?

AETIS SOLUTION S.R.L. (CUI 46893663) a avut o marjă de profit net de 63,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).