Înapoi la căutare

IMPALA VISION S.R.L.

Radiată

IMPALA VISION S.R.L. este o societate cu sediul în București Sectorul 4, înființată în anul 2022 și radiată de la ONRC. Pentru anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.033.977 lei și un profit net de 941.541 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 46632498 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #32052CAEN 6312 #72

Date Generale

DenumireIMPALA VISION S.R.L.
CUI46632498
Nr. Reg. ComerțJ40/15595/2022
AdresăMETALURGIEI, 132, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal6312
Data înregistrării11/08/2022
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
N****** M*****administrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Radiată

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

959 K RON

vs 1,03 mil. RON

≈ 190 K €

Profit net (2025)

856 K RON

vs 942 K RON

≈ 170 K €

Capitaluri proprii (2025)

856 K RON

vs 942 K RON

≈ 170 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
958.610
≈ 190 K €
855.598
≈ 170 K €
1
2024
1.033.977
≈ 208 K €
941.541
≈ 189 K €
1
2023
295.164
≈ 59,7 K €
244.472
≈ 49,4 K €
1
2022
293.891
≈ 59,6 K €
279.693
≈ 56,7 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

89,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

72,4

Rotația activelor

1,1

Cifră de afaceri / angajat

959 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-07-012026-05-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMPALA VISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46632498. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMPALA VISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMPALA VISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IMPALA VISION S.R.L., CUI 46632498, nr. Reg. Com. J40/15595/2022, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMPALA VISION S.R.L. în 2025?

IMPALA VISION S.R.L. (CUI 46632498) a avut o marjă de profit net de 89,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).