Înapoi la căutare

FRĂSIN SOLUTION S.R.L.

ActivPlătitor TVA

FRĂSIN SOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în sat Măgura, comuna Măgura, județul Bacău. Pentru anul 2025, entitatea are o cifră de afaceri de 1.091.216 lei și un profit net de 887.917 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 45778259 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bacău #2746CAEN 6201 #1339

Date Generale

DenumireFRĂSIN SOLUTION S.R.L.
CUI45778259
Nr. Reg. ComerțJ4/423/2022
AdresăZefirului, 825, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
Cod CAEN principal6201
Coduri CAEN autorizate620162026203620963116312
Data înregistrării10/03/2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,09 mil. RON

vs 995 K RON

≈ 217 K €

Profit net (2025)

888 K RON

vs 788 K RON

≈ 176 K €

Capitaluri proprii (2025)

888 K RON

vs 788 K RON

≈ 176 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.091.216
≈ 217 K €
887.917
≈ 176 K €
1
2024
994.925
≈ 200 K €
787.963
≈ 158 K €
1
2023
857.444
≈ 173 K €
669.114
≈ 135 K €
1
2022
360.512
≈ 73,1 K €
294.924
≈ 59,8 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

81,4%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

11,37

Rotația activelor

1,13

Cifră de afaceri / angajat

1,09 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FRĂSIN SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45778259. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FRĂSIN SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FRĂSIN SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FRĂSIN SOLUTION S.R.L., CUI 45778259, nr. Reg. Com. J4/423/2022, sediu Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FRĂSIN SOLUTION S.R.L. în 2025?

FRĂSIN SOLUTION S.R.L. (CUI 45778259) a avut o marjă de profit net de 81,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).