Înapoi la căutare

HIGHLIGHTECH S.R.L.

ActivPlătitor TVA

HIGHLIGHTECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în sat Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 332.181 lei și un profit net de 203.098 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 45189857 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #16783CAEN 6201 #7059

Date Generale

DenumireHIGHLIGHTECH S.R.L.
CUI45189857
Nr. Reg. ComerțJ2021005446121
Adresă21 Decembrie, 48, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării08/11/2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
LUCA VLAD-MARIUSadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

332 K RON

vs 302 K RON

≈ 65,9 K €

Profit net (2025)

203 K RON

vs 207 K RON

≈ 40,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

203 K RON

vs 207 K RON

≈ 40,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
332.181
≈ 65,9 K €
203.098
≈ 40,3 K €
1
2024
301.975
≈ 60,7 K €
206.689
≈ 41,5 K €
1
2023
297.476
≈ 60,1 K €
232.693
≈ 47 K €
1
2022
323.442
≈ 65,6 K €
245.402
≈ 49,8 K €
1
2021
27.051
≈ 5,5 K €
11.534
≈ 2,34 K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

61,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

5,24

Rotația activelor

1,37

Cifră de afaceri / angajat

332 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIGHLIGHTECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45189857. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIGHLIGHTECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIGHLIGHTECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HIGHLIGHTECH S.R.L., CUI 45189857, nr. Reg. Com. J2021005446121, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIGHLIGHTECH S.R.L. în 2025?

HIGHLIGHTECH S.R.L. (CUI 45189857) a avut o marjă de profit net de 61,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).