Înapoi la căutare

RBC ONCOLOGY S.R.L.

Activ

RBC ONCOLOGY S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Brașov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 625.114 lei și un profit net de 457.044 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 44606344 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Brașov #6988CAEN 8622 #3093

Date Generale

DenumireRBC ONCOLOGY S.R.L.
CUI44606344
Nr. Reg. ComerțJ8/2048/2021
Adresă13 DECEMBRIE, 129A, Municipiul Braşov, Braşov
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate8610862186228690
Data înregistrării16/07/2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CÂRLAN ROXANAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

625 K RON

vs 293 K RON

≈ 124 K €

Profit net (2025)

457 K RON

vs 162 K RON

≈ 90,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

457 K RON

vs 162 K RON

≈ 90,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
625.114
≈ 124 K €
457.044
≈ 90,7 K €
1
2024
292.563
≈ 58,8 K €
161.625
≈ 32,5 K €
1
2023
146.731
≈ 29,7 K €
53.975
≈ 10,9 K €
1
2022
31.572
≈ 6,4 K €
24.535
≈ 4,98 K €
—
2021
1.856
≈ 377 €
157
≈ 31,9 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

73,1%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

3,25

Rotația activelor

0,96

Cifră de afaceri / angajat

625 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RBC ONCOLOGY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44606344. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RBC ONCOLOGY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RBC ONCOLOGY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RBC ONCOLOGY S.R.L., CUI 44606344, nr. Reg. Com. J8/2048/2021, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RBC ONCOLOGY S.R.L. în 2025?

RBC ONCOLOGY S.R.L. (CUI 44606344) a avut o marjă de profit net de 73,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).