Înapoi la căutare

TECH CRUISE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

TECH CRUISE S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în satul Beclean, comuna Beclean, județul Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 446.152 lei și un profit net de 231.894 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 44338276 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Brașov #8681CAEN 6210 #3335

Date Generale

DenumireTECH CRUISE S.R.L.
CUI44338276
Nr. Reg. ComerțJ2021001489089
AdresăBECLEAN, 216, Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării26/05/2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MORAR IOAN-ADRIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

437 K RON

vs 446 K RON

≈ 86,7 K €

Profit net (2025)

229 K RON

vs 232 K RON

≈ 45,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

229 K RON

vs 232 K RON

≈ 45,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
437.026
≈ 86,7 K €
228.869
≈ 45,4 K €
1
2024
446.152
≈ 89,7 K €
231.894
≈ 46,6 K €
1
2023
436.920
≈ 88,3 K €
193.899
≈ 39,2 K €
1
2022
434.742
≈ 88,2 K €
287.895
≈ 58,4 K €
1
2021
210.055
≈ 42,7 K €
152.055
≈ 30,9 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

52,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,8

Rotația activelor

0,88

Cifră de afaceri / angajat

437 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TECH CRUISE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44338276. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TECH CRUISE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TECH CRUISE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TECH CRUISE S.R.L., CUI 44338276, nr. Reg. Com. J2021001489089, sediu Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TECH CRUISE S.R.L. în 2025?

TECH CRUISE S.R.L. (CUI 44338276) a avut o marjă de profit net de 52,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).