Înapoi la căutare

CLIMA HORECA S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CLIMA HORECA S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.983.524 lei și un profit net de 94.801 lei cu 7 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 44046158 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #15753CAEN 4669 #262

Date generale

DenumireCLIMA HORECA S.R.L.
CUI44046158
Nr. Reg. ComerțJ2021006092400
AdresăCĂLUŞEI, 14, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal4669
Coduri CAEN autorizate2420432246694674469047544778
Data înregistrării02/04/2021
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,98 mil. RON

vs 3,27 mil. RON

≈ 592 K €

Profit net (2025)

94,8 K RON

vs 153 K RON

≈ 18,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

251 K RON

vs 156 K RON

≈ 49,8 K €

Angajați (2025)

7

2025

2,98 mil. RON

-9%față de 2024Profit net94,8 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021349 K RONProfit net: 38,2 K RON
2022849 K RONProfit net: 95,1 K RON
20233,38 mil. RONProfit net: 653 K RON
20243,27 mil. RONProfit net: 153 K RON
20252,98 mil. RONProfit net: 94,8 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.983.524
≈ 592 K €
94.801
≈ 18,8 K €
7
2024
3.273.122
≈ 658 K €
153.157
≈ 30,8 K €
6
2023
3.384.496
≈ 684 K €
653.027
≈ 132 K €
2
2022
848.707
≈ 172 K €
95.099
≈ 19,3 K €
1
2021
349.215
≈ 71 K €
38.198
≈ 7,76 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

3,2%

Randament capital propriu (ROE)

37,7%

Lichiditate curentă

0,8

Rotația activelor

1,53

Cifră de afaceri / angajat

426 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLIMA HORECA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44046158. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLIMA HORECA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLIMA HORECA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CLIMA HORECA S.R.L., CUI 44046158, nr. Reg. Com. J2021006092400, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLIMA HORECA S.R.L. în 2025?

CLIMA HORECA S.R.L. (CUI 44046158) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).