Înapoi la căutare

PEAKS & SANDS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

PEAKS & SANDS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Constanța. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.777.742 lei și un profit net de 507.527 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 43975947 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Constanța #2738CAEN 5540 #1

Date Generale

DenumirePEAKS & SANDS S.R.L.
CUI43975947
Nr. Reg. ComerțJ2021000999130
AdresăMAMAIA, 497A, Municipiul Constanţa, Constanţa
Cod CAEN principal5540
Data înregistrării24/03/2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ȘTEFAN GEANINAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,78 mil. RON

vs 2,32 mil. RON

≈ 551 K €

Profit net (2025)

508 K RON

vs 287 K RON

≈ 101 K €

Capitaluri proprii (2025)

508 K RON

vs 287 K RON

≈ 101 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.777.742
≈ 551 K €
507.527
≈ 101 K €
2
2024
2.319.919
≈ 466 K €
286.556
≈ 57,6 K €
2
2023
1.297.023
≈ 262 K €
454.680
≈ 91,9 K €
2
2022
1.030.735
≈ 209 K €
368.596
≈ 74,7 K €
1
2021
244.418
≈ 49,7 K €
138.351
≈ 28,1 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 5 iunie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

18,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

0,82

Rotația activelor

2,07

Cifră de afaceri / angajat

1,39 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PEAKS & SANDS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43975947. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PEAKS & SANDS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PEAKS & SANDS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PEAKS & SANDS S.R.L., CUI 43975947, nr. Reg. Com. J2021000999130, sediu Municipiul Constanţa, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PEAKS & SANDS S.R.L. în 2025?

PEAKS & SANDS S.R.L. (CUI 43975947) a avut o marjă de profit net de 18,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).