Înapoi la căutare

DERMA VISION MED S.R.L.

Activ

DERMA VISION MED S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 460.783 lei și un profit net de 288.384 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 43878855 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #14909CAEN 8699 #199

Date Generale

DenumireDERMA VISION MED S.R.L.
CUI43878855
Nr. Reg. ComerțJ2021001534237
AdresăCrinilor, 25, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
Cod CAEN principal8699
Coduri CAEN autorizate86228699
Data înregistrării09/03/2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

461 K RON

vs 388 K RON

≈ 91,5 K €

Profit net (2025)

288 K RON

vs 293 K RON

≈ 57,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

289 K RON

vs 293 K RON

≈ 57,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
460.783
≈ 91,5 K €
288.384
≈ 57,2 K €
1
2024
387.548
≈ 77,9 K €
292.796
≈ 58,9 K €
1
2023
243.205
≈ 49,2 K €
179.962
≈ 36,4 K €
1
2022
20.806
≈ 4,22 K €
17.336
≈ 3,52 K €
—
2021
30.894
≈ 6,28 K €
29.251
≈ 5,94 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

62,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,2

Rotația activelor

0,86

Cifră de afaceri / angajat

461 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMA VISION MED S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43878855. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMA VISION MED S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMA VISION MED S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DERMA VISION MED S.R.L., CUI 43878855, nr. Reg. Com. J2021001534237, sediu Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMA VISION MED S.R.L. în 2025?

DERMA VISION MED S.R.L. (CUI 43878855) a avut o marjă de profit net de 62,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).