Înapoi la căutare

ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în satul Suplac, județul Mureș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 526.197 lei și un profit net de 304.083 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 43775370 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #5535CAEN 4391 #236

Date Generale

DenumireROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L.
CUI43775370
Nr. Reg. ComerțJ26/300/2021
AdresăSUPLAC, 93, Sat Suplac, Comuna Suplac, Mureş
Cod CAEN principal4391
Data înregistrării22/02/2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

484 K RON

vs 526 K RON

≈ 96,1 K €

Profit net (2025)

325 K RON

vs 304 K RON

≈ 64,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

325 K RON

vs 304 K RON

≈ 64,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
484.329
≈ 96,1 K €
324.973
≈ 64,5 K €
1
2024
526.197
≈ 106 K €
304.083
≈ 61,1 K €
2
2023
425.826
≈ 86,1 K €
212.880
≈ 43 K €
4
2022
295.101
≈ 59,8 K €
155.418
≈ 31,5 K €
3
2021
236.912
≈ 48,1 K €
82.457
≈ 16,8 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

67,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

15,39

Rotația activelor

1,39

Cifră de afaceri / angajat

484 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43775370. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L., CUI 43775370, nr. Reg. Com. J26/300/2021, sediu Sat Suplac, Comuna Suplac, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

ROXIM LASTING CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43775370) a avut o marjă de profit net de 67,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).