Înapoi la căutare

MENTHAE SRL

ActivPlătitor TVA

MENTHAE SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Piatra Neamț. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 188.930 lei și un profit net de 92.852 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 4349209 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Neamț #6044CAEN 6820 #7679

Date Generale

DenumireMENTHAE SRL
CUI4349209
Nr. Reg. ComerțJ27/1494/1993
AdresăBALADEI, 10, Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate3011412046196820
Data înregistrării14/07/1993
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
FEIER IRINA-IULIANAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

196 K RON

vs 189 K RON

≈ 38,9 K €

Profit net (2025)

92,1 K RON

vs 92,9 K RON

≈ 18,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

380 K RON

vs 380 K RON

≈ 75,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
196.150
≈ 38,9 K €
92.097
≈ 18,3 K €
1
2024
188.930
≈ 38 K €
92.852
≈ 18,7 K €
1
2023
186.247
≈ 37,7 K €
94.086
≈ 19 K €
1
2022
171.508
≈ 34,8 K €
73.171
≈ 14,8 K €
1
2021
156.776
≈ 31,9 K €
66.961
≈ 13,6 K €
1
2020
123.745
≈ 25,6 K €
36.257
≈ 7,5 K €
1
2019
162.677
≈ 34,3 K €
57.262
≈ 12,1 K €
1
2018
159.878
≈ 34,4 K €
66.692
≈ 14,3 K €
2
2017
157.046
≈ 34,4 K €
78.773
≈ 17,2 K €
2
2016
141.067
≈ 31,4 K €
19.559
≈ 4,36 K €
2
2015
143.152
≈ 32,2 K €
40.542
≈ 9,12 K €
1
2014
141.926
≈ 31,9 K €
41.861
≈ 9,42 K €
2
2013
152.092
≈ 34,4 K €
10.988
≈ 2,49 K €
2
2012
265.461
≈ 59,6 K €
188.254
≈ 42,2 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

47%

Randament capital propriu (ROE)

24,3%

Lichiditate curentă

3,95

Rotația activelor

0,48

Cifră de afaceri / angajat

196 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-10-05—
1993-11-012022-09-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MENTHAE SRL după CUI?

Cauți CUI 4349209. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MENTHAE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MENTHAE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MENTHAE SRL, CUI 4349209, nr. Reg. Com. J27/1494/1993, sediu Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MENTHAE SRL în 2025?

MENTHAE SRL (CUI 4349209) a avut o marjă de profit net de 47% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).