Înapoi la căutare

GVR ACCOUNTING S.R.L.

ActivPlătitor TVA

GVR ACCOUNTING S.R.L. este o societate cu sediul în București Sectorul 6 înființată în anul 2020. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 484.488 lei și un profit net de 401.259 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 43051237 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #46543CAEN 6920 #1916

Date Generale

DenumireGVR ACCOUNTING S.R.L.
CUI43051237
Nr. Reg. ComerțJ2020011652407
AdresăPRECIZIEI, 6M, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Cod CAEN principal6920
Data înregistrării16/09/2020
Organ fiscalAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

484 K RON

vs 439 K RON

≈ 96,2 K €

Profit net (2025)

401 K RON

vs 378 K RON

≈ 79,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

401 K RON

vs 378 K RON

≈ 79,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
484.488
≈ 96,2 K €
401.259
≈ 79,6 K €
1
2024
439.070
≈ 88,3 K €
377.539
≈ 75,9 K €
1
2023
403.963
≈ 81,7 K €
359.125
≈ 72,6 K €
1
2022
369.004
≈ 74,8 K €
355.097
≈ 72 K €
0
2021
228.314
≈ 46,4 K €
221.115
≈ 44,9 K €
—
2020
33.631
≈ 6,95 K €
31.714
≈ 6,56 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

82,8%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

13,35

Rotația activelor

1,12

Cifră de afaceri / angajat

484 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GVR ACCOUNTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43051237. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GVR ACCOUNTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GVR ACCOUNTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea GVR ACCOUNTING S.R.L., CUI 43051237, nr. Reg. Com. J2020011652407, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GVR ACCOUNTING S.R.L. în 2025?

GVR ACCOUNTING S.R.L. (CUI 43051237) a avut o marjă de profit net de 82,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).