Înapoi la căutare

HEVOS PARTS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

HEVOS PARTS S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Sat Sâncraiu de Mureş, județul Mureș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 363.589 lei și un profit net de 240.247 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 42846057 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #6633CAEN 4618 #614

Date Generale

DenumireHEVOS PARTS S.R.L.
CUI42846057
Nr. Reg. ComerțJ26/948/2020
AdresăPÂRÂULUI, 101A, Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Cod CAEN principal4618
Coduri CAEN autorizate453145324618
Data înregistrării29/07/2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
HATHÁZI OSZKÁRadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

364 K RON

vs 332 K RON

≈ 72,2 K €

Profit net (2025)

240 K RON

vs 221 K RON

≈ 47,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

240 K RON

vs 221 K RON

≈ 47,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
363.589
≈ 72,2 K €
240.247
≈ 47,7 K €
1
2024
332.376
≈ 66,8 K €
220.648
≈ 44,4 K €
1
2023
296.376
≈ 59,9 K €
204.776
≈ 41,4 K €
1
2022
284.454
≈ 57,7 K €
229.317
≈ 46,5 K €
1
2021
239.656
≈ 48,7 K €
194.448
≈ 39,5 K €
—
2020
81.777
≈ 16,9 K €
76.655
≈ 15,8 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

66,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

9,67

Rotația activelor

1,36

Cifră de afaceri / angajat

364 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HEVOS PARTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42846057. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HEVOS PARTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HEVOS PARTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HEVOS PARTS S.R.L., CUI 42846057, nr. Reg. Com. J26/948/2020, sediu Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HEVOS PARTS S.R.L. în 2025?

HEVOS PARTS S.R.L. (CUI 42846057) a avut o marjă de profit net de 66,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).