Înapoi la căutare

SUT AXA CONSTRUCT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

SUT AXA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în Comuna Cornetu, Ilfov. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 507.705 lei și un profit net de 327.135 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 42302683 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #13871CAEN 7739 #131

Date Generale

DenumireSUT AXA CONSTRUCT S.R.L.
CUI42302683
Nr. Reg. ComerțJ2021001123231
AdresăLACULUI, 4, Comuna Cornetu, Ilfov
Cod CAEN principal7739
Data înregistrării22/02/2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
VÎRLAN PETRUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

508 K RON

vs 577 K RON

≈ 101 K €

Profit net (2025)

327 K RON

vs 298 K RON

≈ 64,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

327 K RON

vs 298 K RON

≈ 65 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
507.705
≈ 101 K €
327.135
≈ 64,9 K €
2
2024
577.049
≈ 116 K €
297.550
≈ 59,8 K €
2
2023
702.330
≈ 142 K €
327.930
≈ 66,3 K €
2
2022
985.860
≈ 200 K €
501.653
≈ 102 K €
3
2021
496.298
≈ 101 K €
130.012
≈ 26,4 K €
2
2020
—
-2.858
≈ -591 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

64,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

7,48

Rotația activelor

1,35

Cifră de afaceri / angajat

254 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUT AXA CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42302683. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUT AXA CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUT AXA CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SUT AXA CONSTRUCT S.R.L., CUI 42302683, nr. Reg. Com. J2021001123231, sediu Comuna Cornetu, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUT AXA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

SUT AXA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42302683) a avut o marjă de profit net de 64,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).