Înapoi la căutare

LUMO RETIAN SERVICES S.R.L.

ActivPlătitor TVA

LUMO RETIAN SERVICES S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în sat Cârcea, județul Dolj. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 578.794 lei cu un profit net de 507.686 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 42283344 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dolj #5320CAEN 6201 #3535

Date Generale

DenumireLUMO RETIAN SERVICES S.R.L.
CUI42283344
Nr. Reg. ComerțJ2020000343165
AdresăŞTEFAN CEL MARE, 2A, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării18/02/2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

503K RON

vs 579K RON

≈ 100K €

Profit net (2025)

430K RON

vs 508K RON

≈ 85K €

Capitaluri proprii (2025)

431K RON

vs 508K RON

≈ 85K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
502.614
≈ 100K €
429.814
≈ 85K €
1
2024
578.794
≈ 116K €
507.686
≈ 102K €
1
2023
472.338
≈ 95K €
422.632
≈ 85K €
1
2022
502.270
≈ 102K €
482.507
≈ 98K €
0
2021
547.242
≈ 111K €
527.159
≈ 107K €
0
2020
464.539
≈ 96K €
284.277
≈ 59K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

85,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

2,23

Rotația activelor

0,64

Cifră de afaceri / angajat

503K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUMO RETIAN SERVICES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42283344. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUMO RETIAN SERVICES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUMO RETIAN SERVICES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUMO RETIAN SERVICES S.R.L., CUI 42283344, nr. Reg. Com. J2020000343165, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUMO RETIAN SERVICES S.R.L. în 2025?

LUMO RETIAN SERVICES S.R.L. (CUI 42283344) a avut o marjă de profit net de 85,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).