Înapoi la căutare

ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L.

Activ

ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în Drobeta-Turnu Severin. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 340.900 lei și un profit net de 264.542 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 42151378 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mehedinți #1589CAEN 8622 #5490

Date Generale

DenumireŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L.
CUI42151378
Nr. Reg. ComerțJ2020000032250
AdresăORLY, 55, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate862186228699
Data înregistrării23/01/2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

341 K RON

vs 327 K RON

≈ 67,7 K €

Profit net (2025)

265 K RON

vs 252 K RON

≈ 52,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

265 K RON

vs 253 K RON

≈ 52,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
340.900
≈ 67,7 K €
264.542
≈ 52,5 K €
1
2024
326.975
≈ 65,7 K €
252.477
≈ 50,8 K €
1
2023
328.237
≈ 66,4 K €
277.807
≈ 56,2 K €
1
2022
206.639
≈ 41,9 K €
190.665
≈ 38,7 K €
1
2021
128.925
≈ 26,2 K €
119.552
≈ 24,3 K €
—
2020
54.308
≈ 11,2 K €
48.495
≈ 10 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

77,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

21,59

Rotația activelor

1,23

Cifră de afaceri / angajat

341 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42151378. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L., CUI 42151378, nr. Reg. Com. J2020000032250, sediu Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L. în 2025?

ŢEIGHIU DAV-MED SKIN S.R.L. (CUI 42151378) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).