Înapoi la căutare

OPTICAVIORICA S.R.L.

ActivPlătitor TVA

OPTICAVIORICA S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Zalău, Sălaj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 536.024 lei și un profit net de 293.142 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 42022373 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sălaj #2254CAEN 4774 #546

Date Generale

DenumireOPTICAVIORICA S.R.L.
CUI42022373
Nr. Reg. ComerțJ2019001047312
AdresăDUMBRAVA, 41, Municipiul Zalău, Sălaj
Cod CAEN principal4774
Data înregistrării13/12/2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ŢURCAŞ VIORICAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

488 K RON

vs 536 K RON

≈ 96,8 K €

Profit net (2025)

260 K RON

vs 293 K RON

≈ 51,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

260 K RON

vs 293 K RON

≈ 51,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
487.940
≈ 96,8 K €
260.086
≈ 51,6 K €
1
2024
536.024
≈ 108 K €
293.142
≈ 58,9 K €
1
2023
396.304
≈ 80,1 K €
207.242
≈ 41,9 K €
1
2022
298.716
≈ 60,6 K €
132.817
≈ 26,9 K €
1
2021
298.883
≈ 60,7 K €
145.038
≈ 29,5 K €
1
2020
258.150
≈ 53,4 K €
115.057
≈ 23,8 K €
1
2019
—
-118
≈ -24,9 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

53,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

10,07

Rotația activelor

1,69

Cifră de afaceri / angajat

488 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OPTICAVIORICA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42022373. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OPTICAVIORICA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OPTICAVIORICA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea OPTICAVIORICA S.R.L., CUI 42022373, nr. Reg. Com. J2019001047312, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OPTICAVIORICA S.R.L. în 2025?

OPTICAVIORICA S.R.L. (CUI 42022373) a avut o marjă de profit net de 53,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).