Înapoi la căutare

VERTU MOTORS GROUP S.R.L.

ActivPlătitor TVA

VERTU MOTORS GROUP S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 624.619 lei și un profit net de 522.535 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41820300 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #40515CAEN 4781 #784

Date Generale

DenumireVERTU MOTORS GROUP S.R.L.
CUI41820300
Nr. Reg. ComerțJ2019014529401
AdresăVASILE ALECSANDRI, 12, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal4781
Data înregistrării28/10/2019
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

625 K RON

vs 120 K RON

≈ 124 K €

Profit net (2025)

523 K RON

vs 52,9 K RON

≈ 104 K €

Capitaluri proprii (2025)

557 K RON

vs 34,9 K RON

≈ 111 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
624.619
≈ 124 K €
522.535
≈ 104 K €
1
2024
120.440
≈ 24,2 K €
52.853
≈ 10,6 K €
1
2023
86.157
≈ 17,4 K €
-13.743
≈ -2,78 K €
1
2022
371.560
≈ 75,3 K €
4.962
≈ 1,01 K €
1
2021
1.455.382
≈ 296 K €
264
≈ 53,7 €
1
2020
150.216
≈ 31,1 K €
-7.257
≈ -1,5 K €
1
2019
—
-2.410
≈ -508 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

83,7%

Randament capital propriu (ROE)

93,7%

Lichiditate curentă

10,46

Rotația activelor

1,01

Cifră de afaceri / angajat

625 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-11-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VERTU MOTORS GROUP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41820300. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VERTU MOTORS GROUP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VERTU MOTORS GROUP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VERTU MOTORS GROUP S.R.L., CUI 41820300, nr. Reg. Com. J2019014529401, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VERTU MOTORS GROUP S.R.L. în 2025?

VERTU MOTORS GROUP S.R.L. (CUI 41820300) a avut o marjă de profit net de 83,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).