Înapoi la căutare

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 713.865 lei și un profit net de 419.155 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41814421 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: București #37773CAEN 3316 #15

Date Generale

DenumireNEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.
CUI41814421
Nr. Reg. ComerțJ2019014458402
AdresăGHEORGHE IONESCU SISEŞTI, 119, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal3316
Coduri CAEN autorizate33163317331949415210522152238210
Data înregistrării25/10/2019
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
DUȚĂ ADRIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

714K RON

vs 628K RON

≈ 142K €

Profit net (2025)

419K RON

vs 426K RON

≈ 83K €

Capitaluri proprii (2025)

419K RON

vs 426K RON

≈ 83K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
713.865
≈ 142K €
419.155
≈ 83K €
1
2024
628.467
≈ 126K €
425.589
≈ 86K €
1
2023
688.064
≈ 139K €
544.142
≈ 110K €
2
2022
382.040
≈ 77K €
141.583
≈ 29K €
1
2021
571.801
≈ 116K €
182.755
≈ 37K €
2
2020
514.380
≈ 106K €
263.691
≈ 55K €
2
2019
102.152
≈ 22K €
65.192
≈ 14K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

58,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

2,18

Rotația activelor

1,15

Cifră de afaceri / angajat

714K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41814421. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L., CUI 41814421, nr. Reg. Com. J2019014458402, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. în 2025?

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. (CUI 41814421) a avut o marjă de profit net de 58,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).