Înapoi la căutare

INSTANT FUSION S.R.L.

ActivPlătitor TVA

INSTANT FUSION S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.490.167 lei și un profit net de 577.364 lei cu 8 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41807041 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #14248CAEN 9602 #18

Date generale

DenumireINSTANT FUSION S.R.L.
CUI41807041
Nr. Reg. ComerțJ2019014325405
AdresăPopa Stoica Farcaş, 86-88A, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Cod CAEN principal9621
Data înregistrării24/10/2019
Organ fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,49 mil. RON

vs 3,17 mil. RON

≈ 693 K €

Profit net (2025)

577 K RON

vs 588 K RON

≈ 115 K €

Capitaluri proprii (2025)

-317 K RON

vs -438 K RON

≈ -62,9 K €

Angajați (2025)

8

2025

3,49 mil. RON

+10%față de 2024Profit net577 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019210 K RONProfit net: 164 K RON
2020779 K RONProfit net: 196 K RON
20211,02 mil. RONProfit net: 618 K RON
20221,07 mil. RONProfit net: -628 K RON
20231,22 mil. RONProfit net: -789 K RON
20243,17 mil. RONProfit net: 588 K RON
20253,49 mil. RONProfit net: 577 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.490.167
≈ 693 K €
577.364
≈ 115 K €
8
2024
3.167.140
≈ 637 K €
588.424
≈ 118 K €
3
2023
1.219.256
≈ 246 K €
-788.883
≈ -159 K €
3
2022
1.070.675
≈ 217 K €
-628.442
≈ -127 K €
3
2021
1.021.341
≈ 208 K €
617.563
≈ 126 K €
7
2020
778.792
≈ 161 K €
196.165
≈ 40,6 K €
5
2019
209.943
≈ 44,2 K €
163.539
≈ 34,5 K €
10

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

16,5%

Randament capital propriu (ROE)

—

Lichiditate curentă

0,71

Rotația activelor

3,74

Cifră de afaceri / angajat

436 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INSTANT FUSION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41807041. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSTANT FUSION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INSTANT FUSION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INSTANT FUSION S.R.L., CUI 41807041, nr. Reg. Com. J2019014325405, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INSTANT FUSION S.R.L. în 2025?

INSTANT FUSION S.R.L. (CUI 41807041) a avut o marjă de profit net de 16,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).