Înapoi la căutare

FUEL & FOOD S.R.L.

ActivPlătitor TVA

FUEL & FOOD S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.733.144 lei și un profit net de 731.953 lei cu 7 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41688455 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #16678CAEN 4730 #556

Date Generale

DenumireFUEL & FOOD S.R.L.
CUI41688455
Nr. Reg. ComerțJ2019012813405
AdresăTÂRNĂVENI, 18-20, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal4730
Data înregistrării26/09/2019
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PZEPOLSCHI EDUARDreprezentant administrator persoana juridica

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,73 mil. RON

vs 2,35 mil. RON

≈ 542 K €

Profit net (2025)

732 K RON

vs 523 K RON

≈ 145 K €

Capitaluri proprii (2025)

732 K RON

vs 523 K RON

≈ 145 K €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.733.144
≈ 542 K €
731.953
≈ 145 K €
7
2024
2.349.395
≈ 472 K €
522.883
≈ 105 K €
24
2023
2.319.539
≈ 469 K €
813.905
≈ 165 K €
24
2022
2.894.438
≈ 587 K €
971.300
≈ 197 K €
38
2021
655.746
≈ 133 K €
244.317
≈ 49,7 K €
27
2020Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

26,8%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

5,64

Rotația activelor

3,07

Cifră de afaceri / angajat

390 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FUEL & FOOD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41688455. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FUEL & FOOD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FUEL & FOOD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FUEL & FOOD S.R.L., CUI 41688455, nr. Reg. Com. J2019012813405, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FUEL & FOOD S.R.L. în 2025?

FUEL & FOOD S.R.L. (CUI 41688455) a avut o marjă de profit net de 26,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).