Înapoi la căutare

ANYSERV VSOP S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ANYSERV VSOP S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în Sat Mărtinești, Comuna Odoreu, Satu Mare. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 388.925 lei și un profit net de 306.123 lei cu 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41647234 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Satu Mare #3703CAEN 3312 #552

Date Generale

DenumireANYSERV VSOP S.R.L.
CUI41647234
Nr. Reg. ComerțJ30/994/2019
AdresăNICHITA IOAN, 26, Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare
Cod CAEN principal3312
Coduri CAEN autorizate331246194690
Data înregistrării16/09/2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MAXIM IOAN DORELadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 K RON

vs 419 K RON

≈ 77,2 K €

Profit net (2025)

306 K RON

vs 291 K RON

≈ 60,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

306 K RON

vs 291 K RON

≈ 60,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
388.925
≈ 77,2 K €
306.123
≈ 60,8 K €
1
2024
419.000
≈ 84,2 K €
290.809
≈ 58,5 K €
1
2023
436.675
≈ 88,3 K €
319.640
≈ 64,6 K €
1
2022
399.720
≈ 81,1 K €
279.278
≈ 56,6 K €
1
2021
540.500
≈ 110 K €
278.076
≈ 56,5 K €
1
2020
358.707
≈ 74,2 K €
211.315
≈ 43,7 K €
1
2019
79.836
≈ 16,8 K €
35.584
≈ 7,5 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

78,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

22,67

Rotația activelor

1,21

Cifră de afaceri / angajat

389 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-11-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANYSERV VSOP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41647234. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANYSERV VSOP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANYSERV VSOP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANYSERV VSOP S.R.L., CUI 41647234, nr. Reg. Com. J30/994/2019, sediu Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANYSERV VSOP S.R.L. în 2025?

ANYSERV VSOP S.R.L. (CUI 41647234) a avut o marjă de profit net de 78,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).