Înapoi la căutare

CONTALECS TAX S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CONTALECS TAX S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 160.535 lei și un profit net de 30.341 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41603882 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #13457CAEN 6920 #8101

Date Generale

DenumireCONTALECS TAX S.R.L.
CUI41603882
Nr. Reg. ComerțJ29/2736/2019
AdresăBRUMĂRELELOR, 6, Municipiul Ploieşti, Prahova
Cod CAEN principal6920
Data înregistrării05/09/2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
STOICA ALINA IOANAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

161 K RON

vs 153 K RON

≈ 31,9 K €

Profit net (2025)

30,3 K RON

vs 69,4 K RON

≈ 6,02 K €

Capitaluri proprii (2025)

122 K RON

vs 129 K RON

≈ 24,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
160.535
≈ 31,9 K €
30.341
≈ 6,02 K €
1
2024
153.140
≈ 30,8 K €
69.377
≈ 13,9 K €
1
2023
134.900
≈ 27,3 K €
74.828
≈ 15,1 K €
1
2022
132.050
≈ 26,8 K €
92.845
≈ 18,8 K €
1
2021
131.700
≈ 26,8 K €
120.615
≈ 24,5 K €
—
2020
118.700
≈ 24,5 K €
110.894
≈ 22,9 K €
—
2019Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

18,9%

Randament capital propriu (ROE)

24,8%

Lichiditate curentă

2,39

Rotația activelor

1,14

Cifră de afaceri / angajat

161 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTALECS TAX S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41603882. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTALECS TAX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTALECS TAX S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTALECS TAX S.R.L., CUI 41603882, nr. Reg. Com. J29/2736/2019, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTALECS TAX S.R.L. în 2025?

CONTALECS TAX S.R.L. (CUI 41603882) a avut o marjă de profit net de 18,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).