Înapoi la căutare

DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L.

Activ

DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în satul Faraoani, județul Bacău. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 826.146 lei și un profit net de 554.671 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41517170 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bacău #3344CAEN 4100 #3699

Date Generale

DenumireDENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L.
CUI41517170
Nr. Reg. ComerțJ2019001404049
AdresăFĂRĂOANI, 624/3, Sat Faraoani, Comuna Faraoani, Bacău
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării13/08/2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
DUMA-PORONDI DANIELadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

826K RON

vs 714K RON

≈ 164K €

Profit net (2025)

555K RON

vs 487K RON

≈ 110K €

Capitaluri proprii (2025)

555K RON

vs 487K RON

≈ 110K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
826.146
≈ 164K €
554.671
≈ 110K €
3
2024
714.330
≈ 144K €
486.731
≈ 98K €
2
2023
1.086.917
≈ 220K €
730.052
≈ 148K €
4
2022
1.280.143
≈ 260K €
915.103
≈ 186K €
5
2021
1.143.721
≈ 232K €
826.395
≈ 168K €
4
2020
1.073.962
≈ 222K €
827.483
≈ 171K €
5
2019
81.430
≈ 17K €
-8.198
≈ -2K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

67,1%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

4,37

Rotația activelor

1,16

Cifră de afaceri / angajat

275K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-09-192026-09-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41517170. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L., CUI 41517170, nr. Reg. Com. J2019001404049, sediu Sat Faraoani, Comuna Faraoani, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

DENIS & MĂDĂLINA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41517170) a avut o marjă de profit net de 67,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).