Înapoi la căutare

ELEVEN WAYS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ELEVEN WAYS S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în județul Maramureș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.132.217 lei și un profit net de 1.791.465 lei cu 9 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41462864 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Maramureș #1305CAEN 4619 #688

Date Generale

DenumireELEVEN WAYS S.R.L.
CUI41462864
Nr. Reg. ComerțJ2019001512241
AdresăPOIENILE DE SUB MUNTE, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureş
Cod CAEN principal4619
Coduri CAEN autorizate461946504690702095109521
Data înregistrării30/07/2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,13 mil. RON

vs 1,2 mil. RON

≈ 622 K €

Profit net (2025)

1,79 mil. RON

vs 576 K RON

≈ 356 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,79 mil. RON

vs 576 K RON

≈ 356 K €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.132.217
≈ 622 K €
1.791.465
≈ 356 K €
9
2024
1.204.050
≈ 242 K €
576.014
≈ 116 K €
7
2023
756.508
≈ 153 K €
219.216
≈ 44,3 K €
4
2022
940.497
≈ 191 K €
486.179
≈ 98,6 K €
5
2021
187.286
≈ 38,1 K €
62.876
≈ 12,8 K €
3
2020
213.744
≈ 44,2 K €
144.836
≈ 29,9 K €
2
2019
224.552
≈ 47,3 K €
202.936
≈ 42,8 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 9 iulie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

57,2%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,61

Rotația activelor

0,82

Cifră de afaceri / angajat

348 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELEVEN WAYS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41462864. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELEVEN WAYS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELEVEN WAYS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ELEVEN WAYS S.R.L., CUI 41462864, nr. Reg. Com. J2019001512241, sediu Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELEVEN WAYS S.R.L. în 2025?

ELEVEN WAYS S.R.L. (CUI 41462864) a avut o marjă de profit net de 57,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).