Înapoi la căutare

PROMODEUS PRODUCTION S.R.L.

ActivPlătitor TVA

PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.421.209 lei și un profit net de 581.138 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41334202 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #25227CAEN 7311 #1260

Date Generale

DenumirePROMODEUS PRODUCTION S.R.L.
CUI41334202
Nr. Reg. ComerțJ2019008569408
AdresăSPINENI, 4, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal7311
Data înregistrării01/07/2019
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
TOLU ION ALEXANDRUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,42 mil. RON

vs 1,42 mil. RON

≈ 281 K €

Profit net (2025)

429 K RON

vs 581 K RON

≈ 85,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

430 K RON

vs 581 K RON

≈ 85,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.415.568
≈ 281 K €
429.333
≈ 85,2 K €
1
2024
1.421.209
≈ 286 K €
581.138
≈ 117 K €
1
2023
1.051.079
≈ 212 K €
288.569
≈ 58,3 K €
1
2022
1.045.391
≈ 212 K €
352.962
≈ 71,6 K €
1
2021
1.056.095
≈ 215 K €
340.121
≈ 69,1 K €
1
2020
506.312
≈ 105 K €
91.958
≈ 19 K €
1
2019
260.316
≈ 54,9 K €
113.520
≈ 23,9 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

30,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,49

Rotația activelor

1,1

Cifră de afaceri / angajat

1,42 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-07-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41334202. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROMODEUS PRODUCTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROMODEUS PRODUCTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROMODEUS PRODUCTION S.R.L., CUI 41334202, nr. Reg. Com. J2019008569408, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. în 2025?

PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. (CUI 41334202) a avut o marjă de profit net de 30,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).