Înapoi la căutare

INDUS MANAGEMENT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

INDUS MANAGEMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 269.207 lei și un profit net de 116.912 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 41312166 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #8064CAEN 6820 #6428

Date Generale

DenumireINDUS MANAGEMENT S.R.L.
CUI41312166
Nr. Reg. ComerțJ2019001383269
AdresăG-RAL GHEORGHE AVRAMESCU, 4/B, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate181247916820702073117739
Data înregistrării25.06.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
TŐRŐK LAVINIAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

269 K RON

vs 159 K RON

≈ 53,4 K €

Profit net (2025)

117 K RON

vs 74,1 K RON

≈ 23,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

128 K RON

vs 117 K RON

≈ 25,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
269.207
≈ 53,4 K €
116.912
≈ 23,2 K €
1
2024
159.231
≈ 32 K €
74.103
≈ 14,9 K €
1
2023
103.697
≈ 21 K €
62.527
≈ 12,6 K €
1
2022
69.875
≈ 14,2 K €
44.721
≈ 9,07 K €
1
2021
60.400
≈ 12,3 K €
37.134
≈ 7,55 K €
1
2020
64.998
≈ 13,4 K €
5.101
≈ 1,05 K €
1
2019
—
-10.589
≈ -2,23 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

43,4%

Randament capital propriu (ROE)

91,6%

Lichiditate curentă

0,64

Rotația activelor

0,98

Cifră de afaceri / angajat

269 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-09-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INDUS MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41312166. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INDUS MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INDUS MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INDUS MANAGEMENT S.R.L., CUI 41312166, nr. Reg. Com. J2019001383269, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INDUS MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

INDUS MANAGEMENT S.R.L. (CUI 41312166) a avut o marjă de profit net de 43,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).