Înapoi la căutare

FARM INDUSTRY S.R.L.

Activ

FARM INDUSTRY S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în orașul Bragadiru, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 215.096 lei și un profit net de 138.223 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 40920963 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #23610CAEN 4618 #818

Date Generale

DenumireFARM INDUSTRY S.R.L.
CUI40920963
Nr. Reg. ComerțJ23/1539/2019
AdresăORTACULUI, 3A, Oraş Bragadiru, Ilfov
Cod CAEN principal4618
Coduri CAEN autorizate461849395320
Data înregistrării04/04/2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ŞTEFAN MIHAIadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

215 K RON

vs 189 K RON

≈ 42,7 K €

Profit net (2025)

138 K RON

vs 124 K RON

≈ 27,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

138 K RON

vs 124 K RON

≈ 27,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
215.096
≈ 42,7 K €
138.223
≈ 27,4 K €
1
2024
189.181
≈ 38 K €
123.700
≈ 24,9 K €
1
2023
172.560
≈ 34,9 K €
118.378
≈ 23,9 K €
1
2022
149.444
≈ 30,3 K €
116.194
≈ 23,6 K €
1
2021
83.540
≈ 17 K €
64.242
≈ 13,1 K €
—
2020
72.035
≈ 14,9 K €
63.862
≈ 13,2 K €
—
2019
50.283
≈ 10,6 K €
41.425
≈ 8,73 K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 15 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

64,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

17,75

Rotația activelor

1,47

Cifră de afaceri / angajat

215 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARM INDUSTRY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40920963. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARM INDUSTRY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARM INDUSTRY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FARM INDUSTRY S.R.L., CUI 40920963, nr. Reg. Com. J23/1539/2019, sediu Oraş Bragadiru, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARM INDUSTRY S.R.L. în 2025?

FARM INDUSTRY S.R.L. (CUI 40920963) a avut o marjă de profit net de 64,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).