Înapoi la căutare

WINDCARE SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

WINDCARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în satul Baia, comuna Baia, județul Tulcea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 794.058 lei și un profit net de 382.004 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 40709932 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Tulcea #1421CAEN 4222 #240

Date Generale

DenumireWINDCARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI40709932
Nr. Reg. ComerțJ2019000172365
Adresă1 DECEMBRIE, 76, Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea
Cod CAEN principal4222
Coduri CAEN autorizate4222432143224324
Data înregistrării27/02/2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Comunală Baia
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CIOACĂ ILIE-VIORELadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

794 K RON

vs 731 K RON

≈ 158 K €

Profit net (2025)

382 K RON

vs 415 K RON

≈ 75,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

382 K RON

vs 415 K RON

≈ 75,9 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
794.058
≈ 158 K €
382.004
≈ 75,8 K €
2
2024
730.555
≈ 147 K €
414.738
≈ 83,4 K €
2
2023
730.931
≈ 148 K €
466.180
≈ 94,2 K €
2
2022
560.482
≈ 114 K €
304.713
≈ 61,8 K €
2
2021
420.941
≈ 85,6 K €
169.619
≈ 34,5 K €
2
2020
405.680
≈ 83,9 K €
227.845
≈ 47,1 K €
2
2019
358.760
≈ 75,6 K €
248.144
≈ 52,3 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

48,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,18

Rotația activelor

0,97

Cifră de afaceri / angajat

397 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma WINDCARE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40709932. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WINDCARE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WINDCARE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea WINDCARE SOLUTIONS S.R.L., CUI 40709932, nr. Reg. Com. J2019000172365, sediu Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WINDCARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

WINDCARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40709932) a avut o marjă de profit net de 48,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).