Înapoi la căutare

CYCOLIS SOFTWARE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

CYCOLIS SOFTWARE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.509.703 lei și un profit net de 1.136.934 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 40541226 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #5536CAEN 6210 #1122

Date Generale

DenumireCYCOLIS SOFTWARE S.R.L.
CUI40541226
Nr. Reg. ComerțJ2024001934357
AdresăVenus, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării13/05/2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GIURGIU OVIDIUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,28 mil. RON

vs 1,51 mil. RON

≈ 255 K €

Profit net (2025)

577 K RON

vs 1,14 mil. RON

≈ 114 K €

Capitaluri proprii (2025)

577 K RON

vs 1,14 mil. RON

≈ 114 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.283.178
≈ 255 K €
576.625
≈ 114 K €
1
2024
1.509.703
≈ 303 K €
1.136.934
≈ 229 K €
1
2023
320.541
≈ 64,8 K €
165.811
≈ 33,5 K €
1
2022
502.500
≈ 102 K €
339.489
≈ 68,8 K €
1
2021
215.923
≈ 43,9 K €
165.060
≈ 33,5 K €
—
2020
11.226
≈ 2,32 K €
5.910
≈ 1,22 K €
—
2019
41.103
≈ 8,66 K €
37.073
≈ 7,81 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

44,9%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

6,6

Rotația activelor

1,93

Cifră de afaceri / angajat

1,28 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CYCOLIS SOFTWARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40541226. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CYCOLIS SOFTWARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CYCOLIS SOFTWARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CYCOLIS SOFTWARE S.R.L., CUI 40541226, nr. Reg. Com. J2024001934357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CYCOLIS SOFTWARE S.R.L. în 2025?

CYCOLIS SOFTWARE S.R.L. (CUI 40541226) a avut o marjă de profit net de 44,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).